Uncategorized

Видео: Милица Тодоровиќ падна на сцена!

Српската пејачка Милица Тодоровиќ падна на сцена среде настап, но како вистински професионалец стана и продолжи да пее како ништо да не се случило. Погледнете го падот.

 

Поврзани вести

Back to top button