ФОТО+ВИДЕО: Цеца за прв пат го покажа помладиот дечко!

Објавено: петок, 15 јануари 2016 во 08:42
Spread the love

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ врската со манекенот Александар Јововиќ ја започна уште лани, но со месеци ја криеја и од јавноста и од најблиските. Сега за прв пат се појавија заедно во јавност и тоа на насловна страна на српскиот магазин Стори.

ceca

Screenshot (1)