ФОТО: Сопругата на тетовецот Џемаили е вистинска убавица

Објавено: понеделник, 20 јуни 2016 во 12:59
Spread the love

Фудбалската ѕвезда на швајцарската репрезентација Блерим Џемаили има преубава понежна половина која блесна на трибините во Франција за време на Европското во фудбал.

blerim-1-640x360

blerim-3-360x533

blerim-4blerim-5-640x360