Запалено возило во скопски Бутел, сторителот за малку и самиот ќе се запалел (ВИДЕО)

Објавено: петок, 8 декември 2023 во 20:24
Spread the love

На булеварот Босна и Херцеговина во скопската населба Бутел вчера со бензин било запалено возило марка „сеат леон“.

Според информациите, сторителот бил невнимателен и за малку и самиот ќе се запалел.

Во продолжение видео: