(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО): Поради демони плука крв

Објавено: понеделник, 18 април 2016 во 16:58
Spread the love

Вознемирувачко видео се појави на социјалните мрежи на кое се прикажува извршување на егзорцизам, а таа е во борба со демон. На видеото се гледа како девојката плука крв.

Видеото најверојатно е снимено во Латинска Америка.

Девојката постојано се грчи, а на крајот успева да ја врати контролата на своето тело.