Викторија Лоба повторно преубава

Објавено: вторник, 19 април 2016 во 13:01
Spread the love

Викторија Лоба често објавува фотографии на социјалните мрежи, но со оваа привлече особено внимание.

Пејачката облече кусо црвено фустанче, кое едноставно ги лепи погледите на себе. Атрактивната русокоса изгледот го заокружи со шарени чевли.

Не знаеме по кој повод Лоба вака се дотерала, но сигурни сме дека успеала во намерата да го привлече вниманието.

loba