Видео: Водителот остана без текст кога ја виде Ирина Шаек

Објавено: вторник, 19 април 2016 во 16:33
Spread the love

Руската манекенка Ирина Шаек е навикната да ги излудува мажите, а кај нив тоа често е оправдана реакција. Роналдо и Бредли Купер се само некои од оние кои ги завела, па какви се шансите за еден телевизиски водител?

Таа на својот Инстаграм профил се потсети на гостувањето во шоуто на Крег Фергусон, кој го изненади со “жешка” креација.

Погледнете ја неговата реакција.