(ВИДЕО) Викторија Лоба каква не сте ја виделе ниту слушнале!

Објавено: вторник, 8 декември 2015 во 09:29
Spread the love

„Киша и сунце“ е новата дуетска песна на Викрорија Лоба со Црногорецот Вања Радовановиќ, песна со која Викторија го скрши мразот и дебитираше во соседството.

Ново е тоа што Лоба пее на српско-хрватски, а не само што звучи туку и изгледа одлично.

Инаку, спотот е снимен во природа на неколку преубави локации на Бока Которска.

Деновиве Викторија е повторно активна со снимање на новата песна „Опиум“ и спотот кои набрзо ќе бидат објавени за јавноста.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *