Видео: Со солзи во очите пееше за поранешниот сопруг- Му роди три деца, а тој ја изневери со дадилката!

Објавено: петок, 4 декември 2015 во 13:32
Spread the love

Разводот на Гвен Стефани и Гевин Росдел беше шок за целиот свет, бидејќи се случи само една година откако го добија третиот син. Подоцна се покажа дека Гевин ја изневерил Стефани со дадилката.

гвен

Иако познатата пејачка набрзо најде нова љубов и започна врска со нејзиниот колега Блејк Шелтон, 13 години брак не можат да се заборават така лесно.

гвен1

Во рамките на музичкиот натпревар „The Voice“ Стефани со солзи во очите го пееше својот последен хит „Used To Love You“.

Публиката падна во транс, а само пејачката знаеше како и е во тие моменти.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *