Фото+Видео: Најжешката фотосесија досега на Ирина Шеак

Објавено: петок, 4 декември 2015 во 13:26
Spread the love

Ирина Шаек покажа зошто е една од најжешките супермодели во светот. Таа позира во најновото секси видео за празничното издание на календарот од магазинот LOVE.

irina

29-годишна девојка од Бредли Купер се покажа во вистинско светло на плажа во Њујорк облечена во мини тексас шорцеви како и во едноделни црни бикини.

irina1

Уживајте во нејзината природна убавина. Иако времето не и одело во прилог, магливо и тмурно, сепак Ирина е идеална за секоја прилика.

irina2

irina3

irina4

irina5

irina6

irina7 irina8

irina9

irina10 irina11

irina12

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *