Uncategorized

ВИДЕО: Оваа професорка со ученикот имала секс 50 пати

Листата на професорки кои во текот на изминатата година заведувале и имале сексуални односи со своите ученици е долга. Со малолетни децаимале секс во училниците, колите, становите, и на многу други места.

Untitled-13-620x350

Аферата и авантурите на вработените во образовните установи предизвикаа јавна дискусија, каде многумина ги обвинија наставниците и професорките на невкусно однесување, а ги имало и од оние кои сметале дека се младите ученици имале удел поради славата и пофалбите кои настапуваат кога ќе „смуваш“професорка.

Листата на професорки кои ги завеле и имале сексуални односи со своите ученици е долга. Биле тука и релатовно млади наставнички, па до жени во години кои имале секс со своите деца.

Казните за роговидните професорки кои се откриени дека имале афера со децата се драконски.

Многу од нив добиваат затворски казни од повеќе од 30 години, а листата од листата сите се отпуштени од работа.

Случајот кој ќе остане најдолго запаметен е врската меѓу професорката од Велика Британија и ученик стар 15 години. Атрактивната професорка Каролин Бериман (30) имала редовен секс со ученик (15) на кого му предавала. За време на нивната врска тие имале сексуални односи повеќе од 50 пати.

Karolin-Beriman

Врската со нив почнала со допишување преку Фејсбук. Тие се допишувале разменувале пораки, а потоа почнале и со сексуални односи.

Тука е случајот со наставничката од САД Џенифер Фичер (30) која имала секс со тројца ученици по што останала во блажена состојба.

Nastavnica-seks-sa-ucenicima

Тука е професорката од Чешка која снимала порно филм, која набрзо потоа ја видеа нејзините ученици. Таа по избивањето на скандалот моментално доби отказ.

Професорката од американското средно школо во Медисон Алисон Марчиз (37) имала секс со ученик стар 17 години. Кога сакал да ја прекине врската му се закани со мафија.

alison

Покрај тоа забележани се случаи да наставниците имаат односи со ученици, некои од професорките ги завеле и своите ученици. Така наставничка по физичко од Велика Британија Сандрин Браун (31) е фатена во кревет со двајца свои ученици на возраст од 13 и 16 години.

lezbijke

Се случувале и комични ситуации, како што е случајот со професорката од Америка која, наместо на својот дечко, по грешка му испратила голи слики на ученикот.

ficer

Кога станува збор за драконски казни кои се добиваат поради секс со учениците, најдобар пример е атрактивната русокоса Брајан Алтис (34) професорка во едно школо во американската држава Јута, која е осудена на 30 години робија поради секс со свои три ученици, кога децата имале 16 односно 17 години.

Поврзани вести

Back to top button