Свет

(ВИДЕО) Азилант сексуално нападнал жена, а таа го познала на телевизија!

Азилантот кој сексуално нападна една тинејџерка за дочекот на Нова година во Келн, уапсен е откако жртвата го познала на телевизија.

Повеќе од 5 милиони луѓе во Германија го гледаа извештајот на Тв Шпигл со наслов “Кралот на џепчиите“, а еден од учесниците во емисијата тинејџерката од Келн го препознала дека ја злоставувал за време на новогодишната ноќ.

Таа раскажала дека била опколена со банда напаѓачи и дека тој и ја ставил раката под здолништето. Таа успеала да се ослободи, но тој тогаш ја бркал ја фатил и повторно ја нападнал, а потоа и помогнале случајни минувачи да се ослободи од него.

Поврзани вести

Back to top button