ВИДЕО: Али Ахмети стана пејач

Објавено: вторник, 29 декември 2015 во 08:54
Spread the love

Претседателот на ДУИ, Али Ахмети, знае и да запее, јави агенцијата ИНА. Ахмети ги забавувал сватовите на свадбата на синот на пратеникот на ДУИ Талат Џафери.