ВИДЕО+18: Џихадистите брутално убија Руси – како ли ќе им се одмазди Путин?

Објавено: петок, 18 март 2016 во 19:32
Spread the love

Припадници на Исламската држава тврдат дека убиле петмина руски војници во близина на древниот сиријски град Палмира.

Погледнете…