Uncategorized

Прерано родени близначиња веќе 12 недели се држат за рачињата и не се пуштаат!

Кристиана и Кристиан се родени 12 недели порано, па изгледа дека не се спремни да се одвојат едно од друго. Видео на кое мали близначиња се држат за раце додека нивниот татко ги чува стана хит на Фејсбук откако на социјалната мрежа го објави нивната мајка и сопруга. Близнаците се родени на 4. јануари и тежеле помалку од еден килограм.  

bliznacinja

По видеото нивната мајка објавила и фотографии на кои тие се држат за раце.- Како што може да видите тие неможат да престанат да се држат за раце!

bliznacinja1

Поврзани вести

Back to top button