Оваа буцка го има срцето на најголемиот холивудски шмекер!

Објавено: среда, 20 април 2016 во 12:45
Spread the love

Славниот актер и срцекршач Прис Бронсон (62) стана миленик на жените уште во 1977 година кога првпат се појави на филмското платно.

Оттогаш го заведуваа најпознатите убавици, се шушкало за афери со десетина актерки и пејачки, но неговото срце засекогаш го освои новинарката Кили Чај Смит пред 22 години.

буцка2-520x340 (1)

Тие двајцата се запознале случајно во Мескико, а седум години подоцна и си ветија вечна љубов.

Откако медиумите дознаа за нивната љубов, но и за време на 15 години долгиот брак, злобниците непрестано  прашуваат како ваква буцка со просечна убавина и нималку заводливо тело успела да фати ваков заводник.