Ова го исекоа од ТВ: Карлеуша доби плуканица и шамар од натпреварувач

Објавено: понеделник, 15 февруари 2016 во 16:13
Spread the love

Секојдневно доаѓаат шокантни информации од српското шоу „Ѕвездите на Гранд“, а повеќето се поврзани со Јелена Карлеуша. Сепак оваа вест ги надмина досегашните шокови.

Имено, откако Марија признала дека еден од кандидатите и праќал пораки на „Facebook“ за да биде на негова страна додека настапувал, на жирито тоа ни малку не му било драго, а најмалку на Јелена. Таа почнала да му зборува на момчето секакви погрдни зборови, но ни тој не останал должен.

Тоа што не е прикажано во емисијата која сте можеле да ја погледнете на телевизија ја шокираше јавноста. Младиот кандидат и се приближил на Јелена и ја плукнал во лице. Сите во студиото целата ситуација ја набљудувале во шок.