ФОТО: Весна Петрушевска бара смртна казна за педофилите

Објавено: четврток, 28 јули 2016 во 11:07
Spread the love

Весна Петрушевска емотивно се разголе на социјалната мрежа Фејсбук и доби поддршка од нејзините пријатели и македонската јавност.

Таа напиша емотивен статус кој никого не остави рамнодушен, за нејзината ќеркичка која преживеала хорор викендов.

Весна побара смрттна казна за педофилите кои за жал ги има на секој чекор.

 

vesnaaaaaaaaa