ФОТО: Руските навивачки сепак најубави

Објавено: вторник, 21 јуни 2016 во 13:27
Spread the love
 Руската репрезентација изгуби од Велс и остана на дното на табелата за пласман. Иако никој нема да жали за фудбалерите и за нивната лоша игра, руските навивачки ќе им недостасуваат на сите фанови на фудбалот. Ова се најзгодните Русинки што ја бодреа руската репрезентација на Европското првенство во фудбал.

rusinka2

rusinka3