ФОТО: Најзгодната скопјанка со нова фотосесија

Објавено: среда, 30 август 2017 во 21:25
Spread the love

Сандра Стефановска важи за една од нашите најзгодни манекенки. Погледнете дел од нејзината нова фотосесија и уверете се во тоа.

sandra 1

sandra5

sandra10

sandra20

sandra30