ВИДЕО: Мистериозни видео снимки кои ќе ве остават вџашени

Објавено: сабота, 29 јули 2017 во 09:56
Spread the love

Компилација од 12 најмистериозни видео снимки се споделува на социјалните мрежи ширум светот.

Повеќето од снимките се од безбедносни камери, од различни локации низ светов, но нивната содржина ќе ве остави вџашени.

Дали станува збор за фотомонтажи или за навистина необјасниви и паранормални појави проценете сами.