ВИДЕО: Како изгледа тепачка на згодни старлети

Објавено: недела, 24 јануари 2016 во 16:21
Spread the love

Старлетите живеат заедно со него, но во неговата вила ситуацијата не е така совршена како што се чини на фотографиите.

starletiiiiiii

Бејнон во желбата да го привлече вниманието на публиката направи спој од Плејбој вилата на Хефнер и животниот стил од “кралот на Инстаграм“ Ден Билзеријан.

Многу старлети на едно место и еден “спонзор“ резултираше со тепачка која се појави на Јутуб. Ситуацијата излезе од контрола, па една од девојките заврши со сериозни повреди на лицето, а фотографиите од повредите ги постави на социјалните мрежи.

Риалити шоуто „Candy shop mansion” предизвика големо интересирање. Најголема гледаност има во Австралија, каде успешно се емитува уште од октомври минатата година.