Уапсен мажот кој имал оргии со 2 Хрватици, а потоа им ја украл колата

Објавено: недела, 27 декември 2015 во 10:46
Spread the love

Маж од Нови Сад, Владо Летиќ (34), кој на почетокот на декември имал оргии со две жителки на Осјек, Маја л. (40) и Ивана Ш. (48) во хотелот “Војводина“, а потоа им го украл “мерцедесот“.

Му се заканува 8 години затворска казна заради тешка кражба.

Тој е уапсен вчера!

Тој е познат на полицијата заради кражба и трговија со дрога, а до април оваа година бил во затвор.