Тетовец пронајде мртов во неговиот стан

Објавено: вторник, 19 јули 2016 во 13:37
Spread the love

Вчера околу 9.30 часот во стан на улица Благоја Тоска во Тетово, Р.С. го пронашол починат неговиот брат И.С. (44).

Увид извршила екипа на СВР Тетово.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.