Сите промени во една слика: Цеца од 1988 до сега

Објавено: понеделник, 18 април 2016 во 13:58
Spread the love

Светлана Цеца Ражнатовиќ од почетокот на кариерата до денес многу го менуваше својот изглед.

Имено, на естрадата веќе 28 години изгледа се поубаво и поубаво.

Очигледно нејзе годините не и можат ништо, изгледа се подобро и подобро. На Инстаграм таа објави колаж од свои фотографии каде точно се гледаат нејзините промени од 1988 година до денес.

ceca-1988