Природно убава: Ана Ивановиќ без шминка! (ФОТО)

Објавено: петок, 13 мај 2016 во 12:55
Spread the love

Ана Ивановиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија сликана во Рим.

На неа таа изгледа преубаво, во тотално природно издание, без грам шминка и со широка насмевка, како нејзин најјак адут.

Погледнете ја сликата и ќе ви стане јасно зошто таа котира високо на листите за најубави спортистки ширум светот.

ana