Фото

Не се знае која е поубава – Лепа Брена се забавува со пријателките

Лепа Брена угостила и собрала свои пријателки од Саревео, а веселото друштво уживало во топлата летна ноќ во еден ресторан во Белград.

Преубавите и насмеани дами ги привлекле погледите на сите присутни, а нивните насмеани лица ја потврдуваат преубавата атмосфера.

брена2-520x491

Поврзани вести

Back to top button