Не сакаат концерт од Северина – Ја нарекоа порно ѕвезда

Објавено: сабота, 26 март 2016 во 12:39
Spread the love

Откако градските власти најавија концерт во Нови Пазар на Северина Којиќ, кој ќе чини 40.000 евра, бројни граѓани на социјалните мрежи се побунија.

Тие, Северина ја нарекоа порно ѕвезда и велат дека никако не смее да пее во Нови Пазар, бидејќи е лоша за промоција на нивниот град, со оглед на тоа дека пред неколку години во јавноста излезе нејзино приватно порно видео.