Како изгледа една од најубавите жени на светот кога случајно ќе ја сликаат на улица?

Објавено: среда, 4 мај 2016 во 19:53
Spread the love

Со сигурност можеме да кажеме дека на оваа латино убавица навистина не ѝ е потребен Фотошоп.

sofi-shopping

Таа изгледа прекрасно и неодоливо атрактивно и во обичен сив памучен фустан. Ѕвездата на хумористичната серија „Модерно семејство“, Софија Вергара била „фатена“ во шопинг во Беверли Хилс, сосема едноставно облечена.

sofi-shopping2

Наједноставниот тесен сив фустан го истакнал нејзиното фантастично тело.

sofi-shopping3

Оваа опуштедна модна комбинација, колумбиската убавица ја дополнила со минимална шминка со која ја нагласила својата природна убавица, високи потпетици, Луј Витон чанта и убави, раскошни обетки.

sofi-shopping4