Хорор во Куманово – Силувана млада девојка

Објавено: среда, 30 март 2016 во 13:18
Spread the love

Завчера вечер во 22,00 часот И.Д. (27) од Куманово во ПС Куманово пријавила дека Б.Н. со употреба на закана и физичка сила извршил полови дејствија над неа.

Истата била со сторителот и откако се паркирале со неговото возило на непозната локација, започнал да и се заканува по што ги извршил половите дејства.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.