Фото: Водителката Милена ќе ве освои со своите долги нозе

Објавено: вторник, 29 март 2016 во 09:48
Spread the love

Шармантната водителка секојдневно го разубавува македонскиот етер со нови изгледи кои совршено и прилегаат.

Милена Антовска знае како идеално да ја истакне својата телесна форма. Таа знае како да избере парчиња кои откриваат доволно, а притоа да не изгледа воопшто вулгарно.

milena

Така и овој пат, Милена маѓепсува во краткиот фустан со шарен принт, од кој до израз и доаѓаат убавите, долги нозе и секако за крај, чевли на потпетица. Водителката ги прекрсти нозете за да го прекрие меѓуножјето, но и без тоа фотографијата привлече големо внимание на социјалните мрежи.