ФОТО: Погледнете како изгледа една од најубавите пејачки без шминка

Објавено: вторник, 16 февруари 2016 во 11:27
Spread the love

Радмила Манојловиќ, српската сексипилна пејачка постојано е средена и елегантна, но овој пат имаме можност да ја видиме без грам шминка на себе. Погледнете како изгледа Радмила без шминка.