Фото: Најсекси мама на Инстаграм, а се породи пред само два месеци!

Објавено: четврток, 3 декември 2015 во 16:23
Spread the love

Доколку мислевте дека жена после породувањето не може добро да излгеда, се лажете. Оваа дама ќе ве разубеди.

мама

Тејми Хмброу стана мајка пред само два месеци, но вие сигурно нема би поверувале на основ на оваа фотографија.

мама1

Всушност девојката изгледа многу затегнато, со стомачни, а поминале само 60 дена од породувањето.

мама2

мама3

мама4

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *