ФОТО: Фаталната дама во црвено која го растури најстабилниот брак во Америка

Објавено: четврток, 24 март 2016 во 18:01
Spread the love

Некое време ја немаше, а тогаш се појави со фотографија во црвено и повторно го привлече вниманието на медиумите.

Нејзиното име е Лусијана Хименез Морад и успеа да се вмеша во бракот на Мик Џегер и Џери Хол. Славниот музичар со овој модел на долна облека се забавуваше по хотелите низ светот, долго зад грбот на Џери.

Иако ја изневерувал и порано, таа не можела да му ја прости Лусијана, па се разделија.

mik-lucijana