Фото

ФОТО: Есма ова лето на море – Еве како изгледа на плажа

Кралицата на ромската песна, Есма Реџепова Теодосиевска, последните денови од топлиот месец јули реши да ги помине во Грција и да се разлади на плажите.

Таа на себе има лесен долг фустан со цвтен принт, бели сандали и бела стилска шапка.

esma

Поврзани вести

Back to top button