Фото

Фото: Џеј Ло привлекува погледи и во едноставна шик комбинација

Џенифер Лопез едноставно не може да остане незабележана. 46-годишната актерка и пејачка, која редовно добива комплименти за својот изглед, беше фотографирана на шопинг во Беверли Хилс.

Облечена во тесни фармерки, класична ролка и високи чизми, Лопез ги намами објективите на папараците.

02

Претходно, таа беше фотографирана додека се упатуваше на снимањето на „American Idol“.

03

04

06

08

Поврзани вести

Back to top button