Фото: Џеј Ло привлекува погледи и во едноставна шик комбинација

Објавено: вторник, 15 декември 2015 во 21:23
Spread the love

Џенифер Лопез едноставно не може да остане незабележана. 46-годишната актерка и пејачка, која редовно добива комплименти за својот изглед, беше фотографирана на шопинг во Беверли Хилс.

Облечена во тесни фармерки, класична ролка и високи чизми, Лопез ги намами објективите на папараците.

02

Претходно, таа беше фотографирана додека се упатуваше на снимањето на „American Idol“.

03

04

06

08