Џенифер Лопез трудна во 47. година

Објавено: четврток, 4 август 2016 во 14:33
Spread the love

Џенифер Лопез  чека бебе со 18 години помладото момче Каспер Смарт, на кој ова му е прво дете, додека Џеј Ло од бракот со Марк Ентони ги има близнаците Ема и Макс.

-29-годишниот танчар веќе со месеци копнее за принова, а оној момент кога дозна дека неговата сакана е трудна, почна да ја третира како кралица – изјавил за американските медиуми извор близок на двојката.

Џеј Ло верува дека Каспер ќе биде совршен татко, но се грижи како ќе ја поднесе бременоста со оглед на тоа дека има 47 години.