Дали ви се врува дека оваа жена има 62 години

Објавено: понеделник, 1 август 2016 во 15:08
Spread the love

Кристи Бринкли изгледа фантастично за својата возраст. Поранешениот супермодел со лежерно издание привлече многу позитивни коментари.

brinkli2

Бринкли беше фотографирана додека се враќаше во својот хотел во Њујорк.

Таа изгледа секси и заводливо и никој не може да верува дека има 62 години. На изгледот можат да и позавидат и двојно помладите колешки.

brinkli3