Исчезна 15-годишно девојче – по една забава ѝ се губи трага

Објавено: четврток, 24 март 2016 во 14:48
Spread the love

Вчера во 01.20 часот во ПС Струмица, Б.А. (41) од с.Банско пријавила дека на истата вечер околу 21.00 часот нејзината петнаесетгодишна ќерка, која била на забава во ресторан во с.Колешино, не се вратила дома.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.