ВИДЕО: Маж фатен на дело, изневерената сопруга ја фрли љубовницата од мост!

Објавено: вторник, 9 февруари 2016 во 17:54
Spread the love

Драматично и неверојатно, жена го фати својот сопруг на дело, љубовницата заврши во река. 

ljubovnica kotek

Непознатата млада Бразилка е претепана од изневерената сопруга , а на крајот и фрлена од мост во река.

За среќа љубовницата на крајот завршила само со ситни повреди.