Видео: Мајк Тајсон: Како го фатив Бред Пит во кревет со сопругата?!

Објавено: понеделник, 29 февруари 2016 во 09:16
Spread the love

Мајк Тајсон, сега за славниот холивудски актер, Бред Пит вели се најдобро, иако во една прилика тој го фатил во спалната соба со неговата сопруга.

Поранешениот светски боксер раскажа детали за овој немил настан во едно ТВ шоу. Во тоа време тој почнал постапката за развод со тогашна сопруга Робин Гивенс, а со адвокат се подготвувал да поднесе документи за развод. Сепак, за последен пат тој  одлучил да ја посети неговата сопруга и за “збогум да и подари незаборавен секс”. Но, она што тој го видел дома веднаш го оставил без зборови.

Мајк вели дека ги фатил пред сексуалниот чин, но му било јасно што ќе се случело ако тој не се појавил. Боксерот уште посочува дека Пит тогаш се скаменил кога го видел, што не е за изненадување.

Сега, речиси 30 години подоцна, Тајсон, вели Пит е добар човек и нема ништо против бего.