Uncategorized

ВИДЕО+18: „Таа е срам за муслиманите“- Со хиџаб на глава снима порно филмови

Надиа Али (24) е порно ѕвезда која живее во САД, а по потекло е од Пакистан. Позанта е по носењето на хиџаб во своите филмови, а како порно актерка работи веќе година дена. Поради оваа работа, Надиа се плаши да се врати во својата родна земја бидејќи знае дека на овој начин ги срами сите муслимани.

– Ми рекоа дека не сум муслиманка дека сум срам за Пакистан и дека таму никој нема да ме прифати, но јас и понатаму сум муслиманка која е поинаква од своите родители, но само по пракса. Мојата сестра покриена е од глава до пети, скромна и мажена и има деца. Мојата мајка ја покрива главата и се моли по пет пати на ден. Јас се молам по два пати на ден и понатаму сум верник, рекла Надиа.

Таа во своите порно филмови носи хиџиб на главата кое и дава огромана сила. Исто така на овој начин сака да апелира да се укине забраната за жените и да можат слободно да допрат банана и краставица.

Со оглед на тоа дека во Пакистан е забранета хомосекуалноста. Надиа планира оваа година да сними доста филмови со девојки.

Иако општеството во Пакистан повеќе не ја прифаќа, нејзинаите наблиски роднини не и замеруваат за тоа што го работи.

Поврзани вести

Back to top button