Уште една мистериозна смрт во Охрид- пронајден мртов во хотелска соба

Објавено: сабота, 2 јануари 2016 во 13:20
Spread the love

Вчера околу 10,00 часот во Охрид, во хотел „Гранит“ во хотелска соба пронајден е починат 65- годишниот Владо Д. од Охрид.

policija-lenta-stop-policija

Од страна на лекар констатирана е смрт без траги на насилство.

Увид на местото на настанот извршил Јавен обвинител и увидина екипа од СВР-Охрид, а по наредба на ЈО телото на починатиот е предадено за обдукција.