Цеца: Се распаѓам полека, но сигурно

Објавено: недела, 22 мај 2016 во 12:19
Spread the love

Цеца Ражнатовиќ овие денови работи со полна пареа, а открива и како се чувствува пред полнолетството на ќерка и.

-Немам сила, немам концентрација. Се распаѓам полека, но сигурно. Снимам „Ѕвездите на Пинк“, снимам албум, подготвувавам роденден на ќерка ми- искрено рекла Цеца.