Свет

Скандал во градинка: Воспитувачка фатена на дело дека е проститутка! (ВИДЕО+18)

Според видео снимката коај се појави во јавноста, Катја Горлов (22), која работи како воспитувачка во градинка, се одлучила дополнително да заработи и на црно.

vospitacka

Како што пишува Мирор, Русинката е откриена откако е снимена како во долна облека зема пари за услуга. За време на разговорот со мажот, жената раскажала дека децата во градинката ги учи да танцуваат и да пејат.

По објавувањето на снимката, имотот на Катја Горлов е под истрага, а се разгледува и можноста дали ќе ја продолжи да работи на работното место.

Катја која го користи името Анастасија Монпасје, изјавила дека нејзино знаење надвор од градинката не и пречи на нејзиното работно место со децата.

Во своја одбрана таа кажала дека интимни услуги не давала секој ден и дека таа има право да работи слободно што сака.

Поврзани вести

Back to top button