Живот

Ја препознавате ли? – Таа е една од најубавите Македонки

Катарина Ивановска сме навикнати да ја гледаме во елегантни, секси изданија, но овој пат не изненади сите!

katarina-ivanovska-35203

Моделот на Инстаграм сподели кратко видео во кое едноставно е непрепознатлива.

Кики има еден тон розов кармин, вештачки трепки, златна и црна нападна сенка и дебело исцртани веѓи.

Природниот изглед е заштитен знак на нашата најпозната манекенка, на која ова издание воопшто не и прилега.

Поврзани вести

Back to top button