Свет

Граѓаните сами му пресудија – брутално претепаа педофил

Ова шокантно видео го покажува моментот кога 20 жители на Бразил фатиле педофил кој го затекнале како злоставува девојче.

На снимката се гледа млад маж без маица кој од домот е насилно извлечен од соседите кои биле на детски роденден.

Имено, шестгодишното девојче исчезнало од забавата што предизвикало паника меѓу родителите.

Додека роднините и пријателите ја пребарувале зградата, еден од нив кажал дека ја нашол во една просторија со наводен педофил кој имал спуштени панталони.

Веднаш го извлекле од просторијата и го исфрлиле од зградата, каде го дочекала групата бесни родители…

Поврзани вести

Back to top button