Фото: Србинката која сите ја споредуваат со Анџелина Џоли

Објавено: среда, 9 декември 2015 во 11:49
Spread the love

Атрактивната ТВ водителка од Србија, Марија Лазиќ, не ретко ја споредуваат со холивудската актерка Анџелина Џоли.

Секси водителката веќе некое време е мета на медиумите и обожавателите, а на својот Инстаграм профил споделива фотографии на кои неодоливо потсетува на славната Џоли во младите денови – особено поради темната коса, големите усни и виткото тело.

marija2

Се шушка дека српската водителка ги зголемила градите и усните, но таа се уште не го потврдила тоа. Има бројни машки обожаватели, но таа веќе седум години е со истото момче.

marija3

Марија е прогласена за една од најзгодните ТВ водителки во регионот, води забавна емисија, а исто таа работи и како новинарка во магазинот „Свет“.

marija4

marija5

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *