ФОТО: Снашката на Лепа Брена, од обична девојка до заводлива дама!

Објавено: вторник, 16 февруари 2016 во 09:20
Spread the love

Снашката на Лепа Брена,  девојката на нејзиниот посинок Филип Живојиновиќ, е се само не природна.

Александра Пријовиќ има само 21 година, таа е пејачка на „Гранд“ , и од обична девојка со пластични операции се трансформираше во заводлива жена.

Иако упорно негираше и тврдеше дека не направила ниту една пластична операција, прво што призна е дека ги зголемила градите. Но Инстаграм профилот „хвала пластичару“ објави фотографии на кои јасно се гледа што се отишло под нож освен градите, а тоа е сигурно носот и уште понекој дел од лицето.

brenaa