Фото

ФОТО: Синот на Аркан жестоко против Цеца и нејзиното ново момче

Синот на Аркан, Војин Ражнатовиќ се огласи на својот Facebook профил за љубовната врска на Цеца и манекенот Александар.

Прочитајте што напиша:

Поврзани вести

Back to top button